Technologia

Extruzja folii

Produkujemy folie polietylenowe trójwarstwowe o grubości 25-200 mikronów i szerokości do 2500mm.

  • Technologia
  • Technologia

Druk oraz laminacja

Oferujemy druk w technologii Flexo HD oraz Rotograwiurą. Maszyny Flexo posiadają możliwość druku do 10 kolorów, maksymalna szerokość folii wynosi 1300mm, a raporty sięgają aż do 1150mm. Maszyna drukująca w technologii Rotograwiurowej oferuje 9 kolorów, przy maksymalnej szerokości folii do 1300mm. Mamy możliwośc laminowania duplexów, triplexów czy nawet quadroplexów z takich materiałów jak: PET, PETmet, PETmatt, PE, Papier KRAFT, ALU, OPP, OPPmet, OPPmat, CPP, OPA.

  • Technologia
  • Technologia

Konfekcja

Na naszych nowoczesnych maszynach jesteśmy w stanie wykonać opakowanie doypack, stabilo czy flat bottom(płaskie dno) począwszy od małych rozmiarów na 50-100g produktu aż do worków na 15-20kg produktu. Nasze urządzenia uzbrojone są w wiele rodzajów belek, które pozwalają na wykonywanie opakowań ze struną lub bez. W ofercie mamy kilka rodzajów struny, sliderów oraz rzep, dobieranych indywidualnie pod pakowany produkt. Produkujemy też opakowanie flat bottom z wentylem do kawy, który zapobiega rozerwaniu opakowania pod wpływem uwalniania dwutlenku węgla z ziaren.

Dysponujemy również maszyną do produkcji worków na roli wykorzystywanych głównie do pakowania owoców i warzyw.
Ponadto produkujemy worki typu wicket, torby reklamowe, worki proste wykorzystywane głównie do pakowania na nowoczesnych maszynach pakujących.

  • Technologia
  • Technologia

PUH Sefko-B © 2024

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Serwisy WWW